Pozifit

Aylık üyelikler, günlük girişler, birebir ve grup dersleri. Spor ile ilgili ne ararsanız

Her yeni yıla girerken, hayatımızda yeni bir döneme baslarken, havalar ısınıp yaz hayalleri kurarken ve hatta her Pazartesi hepimizin aklında ortak bir hedef var: Spora başlayacağım!
Ancak hepimizin başlamamak için bahaneleri ayrı. Kimimiz uzun dönemli taahhütlere hazır değiliz, kimimizin motivasyona ihtiyacı var; bazılarımızın zamanı diğerlerinin ise hayat şartları uygun değil. Önümüzde birçok seçenek var gibi gözükse de hangisini seçeceğimizi, nereden başlayacağımızı bilmiyoruz. İlk adımı atmak zor, ertelemek ise kolay geliyor. Biz de bütün bunları düşündük ve sizin için Pozifit’i yarattık.

Amacımız Pozifit üyelerine daha sağlıklı, aktif ve sosyal bir yaşam tarzı sunmak. Spor kültürünü yaşam felsefesi haline getirmek isteyenlere esnek, yenilikçi ve kolay erişilebilir fitness seçenekleri yaratmak. Kısacası size uygun spor seçeneklerini bir araya getirmek.

Şimdilik spor kulübü üyelikleri, kişisel spor eğitmenleri ile ders paketleri ve size özel antrenman programları ile başladık. Yepyeni ürünler ise yolda!

pozifit ss

İlginizi çekebilecek diğer girişimler