Langırt Arena

Dünyanın ilk Türkçe spikerli langırt masası

Langırt Arena, langırt oyununa gereken zekayı ve vizyonu katmak üzere eğlence profesyonelleri tarafından 2014 yılında tasarlanmaya başlandı. Tamamen bilgisayar kontrollü bir hale getirilen masa, langırt oyunu ruhunu kaybetmeden teknoloji ile birleştirildi. Dahili bilgisayarı ve ses sistemi sayesinde Langırt Arena konuşabiliyor… Sanal spikeri sayesinde oynadığınız oyun sırasında maçı sizin için sunuyor, farklar üzerinden yorumlar yapıyor, gol sevincine ortak oluyor ve heyecanı en üst seviyeye taşıyor.
Yapay zekasının yanı sıra her golden sonra robotik top mekanizmalan ile topu sahaya kendisi bırakıyor. Skoru kendisi tutuyor ve her golden sonra harika bir görsellik ile heyecanı yükseltiyor.
Size sadece oyunun tadını çıkartmak kalıyor. Dünyadaki langırt teknolojisinin 20 yıl ilersinde bir oyun deneyimi sunan Langırt Arena; eğlence, tasanm ve nakit gelir üçgeninin ortasında yer alan son yıllann en heyecan verici eğlence ürünü.

Seri üretimine başlanan masanın şuan kampanyalı satış fiyatı 4.950 TL konu ile ilgili detaylı bilgi, sipariş ve kiralama için yakında web sitesi açılacak.


langirt_ss

İlginizi çekebilecek diğer girişimler