Juico

Juico, yaşam tarzımızda çok da büyük değişiklikler yapmadan sağlığımızı korumanın mümkün olabileceği anlayışı ile ortaya çıkmış bir juice cleanse, yani taze meyve - sebze suyu karışımlarıyla detoks markası.

Juice cleanse ile amacımız, belli bir süre boyunca katı yiyecek tüketmeyerek sindirim sistemimizi dinlendirmek ve vücudumuzun bu sayede toksinlerden arınmaya ve yeniden yapılanmaya odaklanmasını sağlamak. Program süresince, hayvansal proteinlerden, kafein ve işlenmiş gıdalardan uzak durarak, vücudun alkali dengesinin düzenlenmesine de yardımcı oluyoruz.

İnsan vücudu aslında karaciğer, böbrek ve bağırsaklarımızla sürekli bir temizlik ve toksinlerden arınma halinde. Ancak, özellikle şehir hayatının bizleri her geçen gün daha fazla işlenmiş gıdalara, hava ve su kirliliğine maruz bıraktığı da kaçınılmaz bir gerçek. Bu yabancı maddeler vücudu oldukça zorladığı gibi arınma işlemlerinin yetersiz kalmasına da sebep olabiliyor. Juico’nun juice cleanse programları, bir yandan vücuda bu temizlikte yardım ederken bir yandan da içindeki vitamin, mineral, enzimlerle vücudun beslenmesini, iyileşmesini ve güçlenmesini sağlıyor.

 

Juice cleanse’in yararları neler?

  • Kolon düzeni ve vücut detoksu
  • Alkali dengesinin düzelmesi
  • Güçlü bağışıklık sistemi
  • Kilo vermeye yardımcı olmak
  • Daha kaliteli bir uyku
  • Sağlıklı bir cilt 
  • Hafiflik hissi 
  • Sigara, kahve ya da yağlı yiyecekler gibi zararlı alışkanlıklardan kurtulmak isteyenlere yardımcı olmak

Juico’ları nasıl tüketebilirim?

Yapmak istediğin Juico Cleanse’i ve kaç günlük program istediğini seç, Juico’ları taze taze hazırlayıp, kapına kadar teslim edelim. Juico detoks programları, gün boyunca içilecek 6 veya 8 adet Juico iceceginden oluşur. Hangi detoks programını kaç gün yapmalıyım diyorsan, buraya bir göz at.

Juico’ları ayrıca herhangi bir öğün yerine içebilir veya günlük meyve – sebze ihtiyacını karşılayan lezzetli bir içeceğe dönüştürebilirsin. Örneğin, tam gün boyunca juice cleanse yapamam diyorsan ya da daha yeni bir detoks programından çıktıysan, gün boyunca Juico içip, hafif ve sağlıklı bir akşam yemeğiyle gününü tamamlayabilirsin. Ya da bol meyveli bir kahvaltı edip, öğlen ve akşam yemeklerinde Juico’yu tercih edebilirsin. 

Juico’yu hayatına nasıl katmak istediğin tamamen sana kalmış!

İlginizi çekebilecek diğer girişimler