Bi’ Saniye

Arama yapmak, ziyaret etmek ve sıraya girmek için en uygun zamanı keşfettiren site.

Wait a Moment ağı Fransa, Brezilya, Almanya, Rusya ve İngiltere olmak üzere toplam 5 ülkede her gün zamandan kazandırıyor. Şimdi, zaman kaybına “Bi’ Saniye” deme sırası artık Türkiyede!

Müşteri Hizmetlerini mi aramak istiyorsun? Bi’ Saniye’yi ziyaret et ve sana bekleme olmayan zaman dilimini söyleyelim, zamanını boşa harcama.

Ortalama bir insanın yaklaşık olarak toplamda 4 ayını telefonda bekleyerek geçirdiğini biliyor muydunuz. Bu anket araştırma ekibimizin yaklaşık 1000 katılımcıyla bu yılın Haziran ayında düzenledi.

J’aime Attendre, yani ‘Beklemeyi Seviyorum’, Fransada kendini bu işe adayarak kurulmuş bir küçük bir şirketken, bugün Türkiyede Bi’ Saniye markasıyla pazara girmektedir.

Yoğunluk çizelgesine çabucak bakarak, çok rahat yoğun saatleri görebilir ve bu saatlerde aramaktan kaçınırsınız.

Türkiyede bulunan yüzü aşkın TurkcellSahibindenİş Bankası gibi büyük şirketlerin müşteri hizmetleri yoğunluğunu sorgulaman için seni bekliyor.

Basit ama temel bir tavsiye olarak Bi’ Saniye yetkilisi Mustafa Taylan Özbay, ‘Telefonda bekletilmemek için özellikle pazartesi öğle saatlerinde müşteri hizmetlerini aramaktan kaçınmalıyız’ diyor.

İlk verilere Bi’ Saniye takımı ulaşsa da servisimizin kullanıcıları zamanla bu görevi devralacaktır. Her aramadan sonra, kullanıcılar ne kadar beklediklerini söyler ve bu veri aynı müşteri hizmetlerini aramak isteyen diğer kullanıcılara da fayda sağlar. Ne kadar kullanıcı siteye katkıda bulunursa verilerimiz o kadar kesin olacaktır.

Belediyeler & Devlet Kurumları ve Turistik merkezler sırada

  • Bir çok müşteri hizmetleri servisi Bi’ Saniye de bulunsa da kullanıcılarımızın isteğine bağlı olarak yenilerini de ekliyoruz.
  • Türkiye bulunan Topkapı SarayıAyasofya Müzesi ve tüm dünyaca meşhur olan Versay SarayıEyfel KulesiBritish Museum gibi turistik yerler hakkında bilgi ve tavsiyeler de sitemizde mevcuttur. Ayrıca başlıca belediyeler ve devlet kurumlarının da yoğunluk çizelgeleri sitemizde olacaktır.
  • Ve tabi ki, iPhone ve Android için mobil uygulamalar yakında marketlerdeki yerini alacaktır.

 

bi saniye ss

İlginizi çekebilecek diğer girişimler

  • Bi’ Saniye

    Girişimimiz hakkında her türlü soru&görüş&önerileriniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin: iletisim@bisaniye.net